Login

Nabídka IVD pro ordinace lékařů - Point of care testy

Rychlé testy na detekci infekcí

Součástí nabídky JK-Trading, s.r.o., jsou i rychlé kazetové imunochromatografické kvalitativní testy na detekci infekcí. Slouží jako pomůcka při diagnostice pohlavně přenosných nemocí (např. HIV, syfilis, kapavka, streptokok B, Chlamydia trachomatis, Trichomonas vaginalis), a dalších infekcí, jako je chřipka, streptokok A, infekční mononukleóza, Helicobacter pylori-HP, rota/adenovirus, hepatitidy B/C, tuberkulózy a dalších.
Pomocí rychlých imunochromatografických testů lze detekovat i další látky, které pomáhají při diagnostice i samotné léčbě. Jedná se např. o těhotenský test hCG, Troponin I, D-dimer, nebo vitamin D.
Výhodou uvedených testů je jejich jednoduché provedení bez nároků na laboratorní vybavení. Testovat lze jak v ordinaci lékaře, tak i v laboratorním prostředí. Výsledek je znám do 10 minut.
U společnosti JK-Trading, s.r.o. lze objednat i pomocný materiál - odběrové tampony a lancety.

Ve spolupráci se společností Aidian distribuujeme přístroje Quik read go®  s příslušnými testy a spotřebním materiálem.
Přístroj QuikRead go – nová generace přístrojů pro POCT – je určen na podporu stanovení diagnózy a rozhodnutí o léčbě pro různé typy zdravotní péče. Snadné použití, rychlost a spolehlivost výsledků z něj dělají cenný nástroj pro každodenní práci zdravotnických pracovníků.

Dalším diagnostickým systémem společnosti Aidian je LabPad® , který nabízí dva in-vitro diagnostické systémy (IVD), LabPad® Evolution a LabPad® INR. Labpad® Evolution je určen k použití vyškolenými zdravotnickými pracovníky v oblasti Point of Care. Používá se s kompatibilními testy SmartChip a lze jej použít jako samostatné zařízení nebo propojit přes USB či Bluetooth.
LabPad® INR je možné použít i pro sebetestování krevní srážlivosti.
JK-Trading, spol. s r.o. - Distribuce in vitro diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů