Kontrola potravin

BioSystems,S.A je španělská společnost s více jak 35- letou tradicí. V České a Slovenské republice je zavedenou společností více jak 22 let. Vyrábí a distribuuje reagencie, soupravy pro analýzu pro klinicko-diagnostický a zemědělsko-potravinářský průmysl, poskytuje zkušebním laboratořím a potravinářským společnostem analytické přístroje a technickou podporu, která je nezbytná k zajištění kvality a bezpečnosti jejich výrobků.
Pro kontrolu kvality potravin JK-Trading nabízí rychlé testy a Elisa soupravy na detekci alergenů a mykotoxinů a širokou paletu enzymatických a chemických činidel na stanovení různých látek ve vzorcích pevných i kapalných potravin pomocí fotometrie.
Rychlé testy
S výsledkem do 10-15 minut zahrnují např. testy na gluten, histamin, aflatoxin, ochratoxin, zearalenon a některé alergeny.
Fotometrie v analýze potravin
Tyto testy společně s různými typy stolních, či přenosných programovatelných analyzátorů používají enzymatická / chemická reakční činidla, pomocí kterých lze stanovovat různá rezidua, přidané anebo běžné látky v potravinách.
Elisa testy
využívají se na detekci mykotoxinů a alergenů. Výhodou je rychlé provedení, snadná manipulace, nízké náklady, spolehlivé výsledky, detekční limity v souladu s platnými právními předpisy. Validováno v několika matricích.

Všechny metody jsou certifikovány a splňují podmínky CE.

Pro další informace kontaktujte,prosím, výhradního distributora.

JK-TRADING, spol. s r.o.. - Distribuce lékařské diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů