Hematologie a koagulace

Koagulace
JK-Trading, ve spolupráci se společností BioSystems, dodává reagencie, které se používají v hlavních diagnostických testech (na stanovení protrombinového času PT, trombinového času TT, aktivovaného částečného tromboplastinového času APTT, na stanovení hladiny fibrinogenu metodou podle Clausse ). 
Nabídku doplňují příslušné kalibrátory a kontroly (hladina I, hladina II). 
Uvedené reagencie jsou charakterizovány vysokou stabilitou, jednoduchostí použití a nízkou spotřebou při testování.  Lze je používat v semiautomatických a automatických koagulometrech a jejich použití nezávisí na detekční metodě ( optická a mechanická). Novinkou v nabídce jsou semiautomatické dvou a čtyřkanálové  koagulometry COAX.


Imunohematologie:

BAG Health Care GmbH a JK – Trading, s.r.o mají v nabídce séra (ABO séra, Anti- Rh – séra, Coombsova séra - antihumánní globuliny), vzácná séra. Dále BAG a JK – Trading, s.r.o nabízí enzymy, doplňkové reagencie a pomůcky pro typizaci krevních skupin.

HLA typizace

Společnost Bag Diagnostics GmbH a JK–Trading, s.r.o. nabízejí diagnostické soupravy HISTO TRAY které se používají pro tkáňovou typizaci antigenů HLA třídy I. metodou mikrolymfocytotoxických testů (LCT-NIH).
JK–Trading, s.r.o. má v nabídce:
SeraScreen FCT60 - mražené lymfocyty HLA třídy I. včetně králičího komplementu,
Reagencie pro serologické HLA-Typizace médium pro separaci lymfocytů - Izolace lymfocytů z heparinizované krve metodou gradientů.
HISTO TYPE SSP-Test-kits pro HLA I. a II. třídy H
Soupravy HISTO TYPE jsou vyhodnocovány pomocí softwaru KIR TYPE a EPITOP TYPE SSP, testy HISTO SPOT je automatizovaný SSO PCR test.
V nabídce jsou i doplňkové soupravy pro PCR.
JK-Trading, spol. s r.o. - Distribuce in vitro diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů