Login

Sterilizační

Společnost JK-Trading distribuuje jednorázové sterilizační obaly značky PMS Steripack. Jedná se o obaly vhodné pro sterilizaci párou (vlhkým teplem), formaldehydem, etylenoxidem a plazmatem peroxidu vodíku. Dodáváme sterilizační role, sáčky a archy různých rozměrů.
Pro sterilizaci párou, formaldehydem a etylenoxidem nabízíme role ploché, skládané i zátěžové, sáčky  ploché, ploché samolepicí, skládané i zátěžové.
Krepový papír a SMS netkanou textili (45 gsm a 60 gsm) nabízíme v podobě archů různých velikostí.
Naše nabídka obsahuje i role a sáčky pro sterilizaci plazmatem peroxidu vodíku. Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu TYVEK. Pro tento druh sterilizace jsou vhodné i archy z SMS netkané textilie.
Všechny druhy nabízených obalů jsou certifikovány a splňují požadavky příslušných norem.
V nabídce opakovaně použitelných obalů najdete sterilizační kontejnery od společnosti Innovations Medical. Kontejnery Hard Top Box jsou určeny k balení, sterilizaci, přepravě a skladování sterilních zdravotnických prostředků.
Všechny verze kontejnerů včetně všech dílů splňují požadavky platných národních a mezinárodních norem pro sterilní bariérové systémy a balicí systémy.  
Používání a skladování obalů před i po sterilizaci se řídí návodem výrobce a národní legislativou, tedy Vyhláškou  č. 306/2012 Sb.
Široký sortiment nabízených výrobků můžeme na základě vašeho požadavku doplnit o sortiment dalších osvědčených výrobců. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


JK-Trading, spol. s r.o. - Distribuce in vitro diagnostiky
Vyhledejte svůj produkt:
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Online objednávky
Dokumenty ke stažení
Novinky, akční nabídky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů